Ortopedická ambulance Praha 9 - Černý Most | B. Braun Centrum prof. Čecha

Upozornění

Dovolujeme si Vás upozornit, že z provozních důvodů je omezen provoz recepce centra profesora Čecha. Pro kontaktovaní pracoviště, upřednostněte, prosím email. Děkujeme za pochopení.

Ordinační hodiny

Pondělí 7:00 - 18:30
Úterý 7:00 - 18:30
Středa
Čtvrtek 7:00 - 18:30
Pátek

Poskytované služby

Ambulantní zdravotnické zařízení Vám nabízí specializovanou péči v oblasti ortopedie a v návaznosti nejen na tuto odbornost, služby fyzioterapie (rehabilitace).

Ortopedická ambulance ošetří Vás dospělé, a díky vlastnímu sonografickému přístroji, i nejmenší pacienty preventivní vyšetření kyčlí novorozenců - kojenců. V odbornosti fyzioterapie využíváme širokou škálu moderních terapeutických technik doplněných o fyzikální terapii (magnetoterapie, ultrazvuk, laserterapie). 

Pokud jste klientem jedné z těchto pojišťoven: (111, 201, 205, 207, 209, 211), bude Vám ortopedická a fyzioterapeutická (rehabilitační) zdravotní péče, v důsledku uzavřených smluv, uhrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Případně si můžete péči a terapie hradit sami.

Upozorňujeme, že do prostor centra není možný vstup s dětským kočárkem. Na vyžádání Vám zapůjčíme zámek pro uzamčení kočárku před vstupem.

Zdravotnický personál
Doc. MUDr. Milan Rejholec, CSc.
Doc. MUDr. Milan Rejholec, CSc.
Lékař
doktor MUDr. Michal Zídka, Ph.D.
MUDr. Michal Zídka, Ph.D.
Lékař
doktor MUDr. Petr Kmošťák
MUDr. Petr Kmošťák
Lékař
Klára Vršinská
Klára Vršinská
vedoucí sestra
Barbora Tychnová
Barbora Tychnová
všeobecná sestra