Chirurgická ambulance Praha 4 - Budějovická

Dovolujeme si Vás upozornit, že  v naší ambulanci ošetřujeme pouze pacienty starší 18ti let. Děkujeme za pochopení.

Ordinační hodiny 

Pondělí 8:00 - 14:00 
Úterý 8:00 - 14:00  
Středa 8:00 - 14:00 
Čtvrtek 8:00 - 14:00​ 
Pátek 8:00 - 13:00 

Online objednání slouží jako prvotní konzultace, na základě které bude stanoven další postup. Na základě Vámi uvedeného důvodu návštěvy Vás může ambulance telefonicky či emailem kontaktovat a dále upřesnit Vaši návštěvu. 

Poskytované služby

  • traumatologická péče - ošetření drobných úrazů a jejich ambulantní léčba
  • drobné chirurgické zákroky (například odstranění  drobných kožních lézí, kožních skvrn, mateřských znamének, kožních a podkožích tukových i jiných nádorků, bradavic, zarůstajících nehtů atp.)
  • poradna pro odstranění  kožních a podkožních útvarů, 
  • poradna  pro onemocnění žlučníku a žlučových cest a pankreatu 
  • komplexní péče o stomické pacienty (konzultace a praktický nácvik ošetřování stomie, preskripce stomických pomůcek a jejich distribuce pacientovi domů zdarma, edukace pacientů i rodinných příslušníků, zajištění služeb terénní sestry)
  • léčba chronických a komplikovaných ran (bércové žilní vředy, stabilní diabetické defekty, komplikované poúrazové rány, komplikované pooperační rány)
  • možnost konzultace a zajištění operační léčby na klinickém pracovišti (např. operace kýly, žlučníku, nádorů prsní žlázy, onemocnění žaludku, tenkého nebo tlustého střeva, konečníku, křečových žil dolních končetin atd.)

K objednání do chirurgické ambulance není třeba doporučení ošetřujícího/obvodního lékaře. Veškerá léčba je plně hrazena ze zdravotního pojištění.

Zasmluvněné pojišťovny: VZP, VoZP, ČPZP, OZP, ZPMV

Zdravotnický personál
doktor MUDr. Ladislav Novák
MUDr. Ladislav Novák
Vedoucí lékař
sestra Kateřina Kozáková
Kateřina Kozáková
Sestra