Stomická poradna Praha 4 - Budějovická

Ordinační hodiny

Úterý 15:00 - 17:00* Vladimíra Charvátová (+420 770 102 821)
Středa 15:00 - 17:00* Jana Čepelková (+420 778 717 575)
Čtvrtek 15:00 - 17:00* Veronika Vágnerová (+420 778 455 871)
*pouze po předchozím telefonickém objednání

Poskytované služby

  • komplexní péče o stomické pacienty (konzultace a praktický nácvik ošetřování stomie, preskripce stomických pomůcek a jejich distribuce pacientovi domů zdarma, edukace pacientů i rodinných příslušníků, zajištění služeb terénní sestry)
  • léčba chronických a komplikovaných ran (bércové žilní vředy, stabilní diabetické defekty, komplikované poúrazové rány, komplikované pooperační rány)
  • možnost konzultace a zajištění operační léčby na klinickém pracovišti (např. operace kýly, žlučníku, nádorů prsní žlázy, onemocnění žaludku, tenkého nebo tlustého střeva, konečníku, křečových žil dolních končetin atd.)

K objednání do chirurgické ambulance není třeba doporučení ošetřujícího/obvodního lékaře.
Veškerá léčba je plně hrazena ze zdravotního pojištění.

Zasmluvněné pojišťovny: VZP, VoZP, ČPZP, OZP, ZPMV

Více o stomických poradnách B. Braun Plus.

Den ze života stomasestry Jany Čepelkové
Den ze života stomické sestřičky Veroniky Vágnerové

 

Zdravotnický personál
MUDr. Ladislav Novák
MUDr. Ladislav Novák
Vedoucí lékař
Veronika Vágnerová
Veronika Vágnerová
Stomická sestra

Začínala jako zdravotní sestra v chirurgické ambulanci, později získala pozici staniční sestry na septickém oddělení ve Fakultní Thomayerově nemocnici. Aktuálně je na mateřské dovolené a jednou týdně vypomáhá ve stomické poradně B. Braun v Praze na Budějovické.

Jana Čepelková
Jana Čepelková
Stomická sestra

Pracuje jako staniční sestra na urologické klinice ve Fakultní Thomayerově nemocnici a zároveň působí jako edukační specialistka pro stomické pacienty v chirurgické ambulanci B. Braun Plus. Problematice stomií a péči o pacienty před i po operaci se věnuje už 20 let.

Vladimíra Charvátová
Vladimíra Charvátová
Stomická sestra

Zkušenosti získala především ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, kde pracovala na chirurgické JIP a oddělení chirurgie jako stomická sestra. Má za sebou 36 let praxe, poslední dva roky se věnuje péči o pacienty se stomií v odborné ambulanci B. Braun Plus.