Vytisknout Poslat na e-mail

Skupina B. Braun opět podpořila Centrum Paraple

I letos zaměstnanci Skupiny B. Braun nevynechali tradiční Běh pro Paraple, který sdílí myšlenku, že zapojit se může skutečně každý – chodec, jezdec nebo běžec. V rámci projektu B. Braun pro život se společnými silami podařilo sportovcům vyběhat, najezdit či nachodit neuvěřitelných 20 000 Kč. Zapojili se nejen zaměstnanci z centrály, ale i zdravotnický personál z ambulancí B. Braun Plus, zdravotní sestry a lékaři ze spřízněných partnerských center a ambasadorka projektu B. Braun pro život Kateřina Antošová.

Pořadatelé chtěli motivovat všechny sportovce bez rozdílu věku, pohlaví i mobility, aby se celý červen hýbali a vše si zaznamenávali do aplikace. Na konci července se všichni účastníci sešli na zahradě Centra Paraple, kde byli slavnostně vyhlášeni vítězové. „Jsem opravdu hrdý na všechny sportovce, kteří se zúčastnili tohoto charitativního běhu. Nejde v něm o to, umístit se na prvních příčkách, ale hlavně o podporu činnosti centra,“ říká ředitel organizace Paraple David Lukeš. A ta byla opravdu velká – akce se zúčastnilo na 600 návštěvníků.

Na předávacím ceremoniálu nechyběli ani zástupci Skupiny B. Braun, mezi něž patří PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun, a vedoucí pacientské péče CZ/SK Mgr. Iveta Šmídová, MBA, kteří Centru Paraple předali za zúčastněné sportovce týmu B. Braun šek na 20 000 Kč. „Jsem ráda, že akce jako Běh pro Paraple existují a spojují mnohé z nás v podpoře dobré věci, bez ohledu na věk, pozici, firmu či zdravotní stav. Pomoci může každý, stačí jen chtít,“ komentuje Iveta.