11. 11. 2020
Vytisknout Poslat na e-mail

Stomické poradny B. Braun Plus začaly opět poskytovat i distanční péči. Hlavním cílem tohoto projektu je rozptýlit obavy stomických pacientů, kteří se v době pandemie dostávají do problematické situace v souvislosti s preskripcí stomických pomůcek. Zároveň se náš odborný personál snaží vyjít vstříc přetíženým praktickým lékařům i specializovaným zdravotnickým zařízením a nemocnicím.

Nově proto stomické poradny nabízejí služby našich certifikovaných stomických sester, které pacientovi po telefonu poskytnou odbornou konzultaci, zajistí preskripci pomůcek a jejich bezplatné zaslání až domů. 

Naše odborné ambulance B. Braun Plus nadále poskytují zdravotní péči v rámci svých ordinačních hodin a poskytují  rozsah služeb, na který jsou pacienti zvyklí.

V zájmu zajištění maximální bezpečnosti pacientů i zdravotníků dochází k pravidelné a velmi pečlivé dezinfekci všech prostor ordinací i čekáren. Personál používá veškeré dostupné ochranné prostředky (rukavice, roušky, respirátory) a k dispozici je také dezinfekce pro pacienty. Navíc se pacienti mohou objednávat telefonicky nebo přes on-line webový formulář na přesný čas, což také přispívá k omezení šíření nákazy.

Poradna

Poradna

Zeptejte se, poradíme

Nebojte se mluvit o zdravotních problémech a věcech, které s tím souvisejí. Zeptejte se nás na to, co vás trápí, a my vám poradíme. Také se můžete podívat na odpovědi na otázky, které položili jiní už před vámi, nebo si přečíst příběhy našich pacientů.

Poradna
Mohlo by se vám líbit
Partner stomika Ally
Seznamte se s Ally®, systémem stomického příslušenství pro každý den

O životě se stomií by mnozí z vás mohli psát romány. Po operaci je to velký šok, který vám obrátí...

Celý článek
Pacientka so stomickým sáčkem
I se stomickým sáčkem se můžete cítit komfortně a šik

Všichni se chceme dobře cítit v oblečení, které máme na sobě. Proto si ho tak pečlivě vybíráme...

Celý článek
Vztahy se stomií
Nebojte se intimních vztahů ani se stomií

Založení stomie znamená pro každého pacienta významnou životní změnu. Onemocnění nebo příčina, která...

Celý článek