11. 11. 2020
Vytisknout Poslat na e-mail

Stomické poradny B. Braun Plus začaly opět poskytovat i distanční péči. Hlavním cílem tohoto projektu je rozptýlit obavy stomických pacientů, kteří se v době pandemie dostávají do problematické situace v souvislosti s preskripcí stomických pomůcek. Zároveň se náš odborný personál snaží vyjít vstříc přetíženým praktickým lékařům i specializovaným zdravotnickým zařízením a nemocnicím.

Nově proto stomické poradny nabízejí služby našich certifikovaných stomických sester, které pacientovi po telefonu poskytnou odbornou konzultaci, zajistí preskripci pomůcek a jejich bezplatné zaslání až domů. 

Naše odborné ambulance B. Braun Plus nadále poskytují zdravotní péči v rámci svých ordinačních hodin a poskytují  rozsah služeb, na který jsou pacienti zvyklí.

V zájmu zajištění maximální bezpečnosti pacientů i zdravotníků dochází k pravidelné a velmi pečlivé dezinfekci všech prostor ordinací i čekáren. Personál používá veškeré dostupné ochranné prostředky (rukavice, roušky, respirátory) a k dispozici je také dezinfekce pro pacienty. Navíc se pacienti mohou objednávat telefonicky nebo přes on-line webový formulář na přesný čas, což také přispívá k omezení šíření nákazy.

Poradna

Poradna

Zeptejte se, poradíme

Nebojte se mluvit o zdravotních problémech a věcech, které s tím souvisejí. Zeptejte se nás na to, co vás trápí, a my vám poradíme. Také se můžete podívat na odpovědi na otázky, které položili jiní už před vámi, nebo si přečíst příběhy našich pacientů.

Poradna
Mohlo by se vám líbit
Poradna stomická sestra
Buďte akční i se stomií - doporučuje stomická sestra

Dodat pacientům ztracenou sebedůvěru a najít motivaci pro nový život se stomií je jedním z mnoha...

Celý článek
Petr Burian pacient ILČO
Na stomii vás nejlépe připraví ten, kdo s ní má vlastní zkušenost

Po oznámení diagnózy Crohnova choroba čekala stomika Petra Buriana dlouhá a náročná léčba. Pomohla...

Celý článek
Plavání se stomií
Plavání či lyžování se stomií? Neváhejte a pusťte se do toho!

Vzdali jste se už dávno svých oblíbených sportovních aktivit? Chodili jste před vyvedením stomie...

Celý článek