Dobrý den, po zahájení sexuálního života nebo v období zvýšené sexuální aktivity se mohou u pacientek opakovaně vyskytnout záněty močových cest, tzv. Honeymoon cystitis. U těchto zánětů někdy jako prevence stačí pravidelné vymočení a zvýšená hygiena zejména po pohlavním styku, aby nedocházelo k průniku bakterií z pohlavních do močových cest. Někdy pomohou i přípravky s obsahem brusinek. Po opakovaných zánětech močových cest mohou nepříjemné pocity v oblasti podbřišku delší dobu přetrvávat, ale pokud jste byla dostatečně přeléčená, měly by obtíže časem ustoupit. Každý akutní zánět močového měchýře je důležité přeléčit, aby nepřešel v chronický zánět.

Dobrý den, pomůcka Diveen® nemusí být nutně zavedená celých dvanáct hodin. To je maximální doba, po kterou může být pomůcka zavedená. Pomůcku můžete použít pouze na dobu, kdy si chcete být jistá, že nedojde k úniku moči. Více informací naleznete na diveen.cz nebo bbraun.cz.

Dobrý den, pomůcka není recyklovatelná, po použití je potřeba ji vyhodit do komunálního odpadu. Můžete ji však vložit do ochranného obalu. Rozhodně nevhazujte do toalety. Více informací naleznete na diveen.cz.

Dobrý den, inkontineční pomůcku Diveen®  můžete v současné době zakoupit na internetových lékárnách - Pilulka.cz, ipc-lekarny.cz a benu.cz. Více informací naleznete také na diveen.cz.

Dobrý den, pomůcka Diveen® je určena pro ženy se stresovou inkontinenci. Doporučili bychom Vám nejdříve navštívit odborného lékaře (urolog, urogynekolog) Pravděpodobně se u vás jedná o urgentní inkontinenci, tzv. hyperaktivní močový měchýř.

Dobrý den, máte za sebou bohatou anabázi, ale z dostupných informací nejsem schopna hodnotit selhání ledvin, o které se spíše nejedná. Neznám Váš věk a Vaše další onemocnění, pokud nějaká máte, zda byl vyloučen diabetes mellitus – cukrovka...Nadále doporučuji péči urologa a nefrologa!

Dobrý den, problém je již pravděpodobně vyřešen ... Ten, kdo Vám cévku zavedl nebo ji vyměňuje, se o Vás postará.

Dobrý den, bezbarvá moč bývá obvykle více naředěná, způsobená zvýšeným příjmem tekutin, například infuzemi po operaci, pokud operace dopadla dobře a žlučové cesty fungují jak mají, není třeba nic podnikat. Řiďte se doporučením chirurgů.

Dobrý den p. Václavková, velmi nás těší, že máte zájem o náši pomůcku Diveen a že byste ji ráda prezentovala na Vaších kurzech pánevního dna. I přesto, že link na objednání vzorku zdarma již bohužel nefunguje, můžeme Vám vzorek poslat, ale potřebujeme Vaši adresu, kam ho zašleme. Se Školou pánevního dna jsme v kontaktu, tak bychom Vás poprosili, abyste se pro další spolupráci obrátila na Petru Borovou - petra.borova@bbraun.com . Děkujeme S pozdravem a přáním krásného dne Tým Diveen

Dobrý den, Marie, pomůcka Diveen® nemusí být nutně zavedená celých dvanáct hodin. To je maximální doba, po kterou může být pomůcka zavedená. Pomůcku můžete použít pouze na dobu, kdy si chcete být jistá, že nedojde k úniku moči.

form

Zadejte dotaz do poradny

Vyberte si téma, které je pro vás důležité, a napište nám, s čím potřebujete poradit. Nezapomeňte uvést svůj e-mail, abychom vám na něj mohli poslat naši odpověď. Komunikace je důvěrná a vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

sidebar