Vytisknout Poslat na e-mail

Jsme tu pro vás – Den otevřených dveří ve stomických poradnách B. Braun

Při příležitosti v pořadí již 10. ročníku Světového dne stomiků jsme ve spolupráci s našimi zdravotníky připravili den otevřených dveří v našich stomických poradnách B. Braun Plus. V sobotu 2. října vám budou k dispozici lékaři a stomické sestry v ambulancích v Praze, Hradci Králové, Brně a Olomouci.

Naším hlavním cílem je pomoci stomickým pacientům a jejich rodinám vyrovnat se se změnou, kterou způsobila operace a umělý vývod, a urychlit jejich návrat zpět do životního rytmu, v němž fungovali před operací.

Podrobnosti o termínech, místech setkání i registraci najdete v letáčku zde: 

 

otevrene dvere

Profesionální personál stomických poraden B. Braun pacientům i čekatelům na zákrok ochotně poradí s předoperační přípravou i následnou péčí, doporučí nejvhodnější stomické pomůcky a vysvětlí, jak se o stomii a její okolí správně starat. Navíc ambulance nabízejí edukaci a poradenství také rodinným příslušníkům a partnerům pacientů, pro něž může být nová situace neméně obtížná jako pro samotné stomiky.

Pokud nebudete mít příležitost některou z našich stomických poraden navštívit osobně, a přesto byste rádi využili našich služeb, vyzkoušejte možnost distanční péče. Naše certifikované stomické sestry poskytují konzultace po telefonu a pro komunikaci využívají také moderní digitální platformy (např. WhatsApp). Poskytují odborné konzultace, zajistí preskripci pomůcek a jejich bezplatné zaslání až domů.

Mohlo by vás také zajímat: