Vytisknout Poslat na e-mail

Toulky s B. Braun za zdravým pohybem | jaro 2022

Na základě pozitivních ohlasů stomických pacientů z celé České republiky navazujeme na Toulky z minulého roku a opět srdečně zveme všechny stomické pacienty na společné rekondiční pohybové aktivity s možností odborné konzultace a poradenství se stomickými sestrami.

Ve spolupráci s pacientskou organizací České Ilco jsme pro stomické pacienty připravili rekondiční pohybové aktivity v okolí stomických poraden B. Braun. Využijte příležitosti, vyrazte společně s našimi stomickými sestrami na čerstvý vzduch. Využijte možnost setkání s jinými stomiky a sdílejte svoje zkušenosti a otázky.

Uvidíme se v okolí stomické poradny B. Braun v Praze, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Českých Budějovicích, Brně a Olomouc.

Přesné termíny a místa setkání najdete v letáčku zde

 

Stačí si tedy už jen obout pevné boty a vzít si s sebou dostatek dobré nálady. Srdečně zvou a těší se na setkání stomické sestry z poraden B. Braun, České ILCO, Zelené Hvězdy a tým B. Braun. 

Inspirujte se z jarních toulek 2021 pro stomické pacienty. Ve videu uslyšíte i bývalou předsedkyni Českého ILCO paní Ředinovou.